Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Merkezimizde   engelli kliniği dahil 32 Ünit ile hizmet verilmektedir. Muayenesi yapılan hastalarımızda endikasyonu belirlenerek diş çekimleri apse tedavisi ve tedavi planlaması ile dolgu,kanal tedavisi, diş taşı temizliği, Kliniklerimizde Kron ve Köprü protezleri,faset tamiri,köprü sökümü ve simantasyonu, gece plağı, hareketli bölümlü protez , tam protez işlemleri ve tamirleri yapılmadır Pedodonti Kliniğimizde koruyucu diş hekimliği uygulamalarından fissur sealant, yerel flor uygulanmakta olup diş tedavisi, diş çekimi ve dolgular yapılmaktadır. 
Cerrahi Polikliniği,Ayrıca Engelli kliğimizde Dt.Esra GENÇ tarafından Engelli hastalarımıza yönelik tüm diş tedavi hizmetleri gerçekleştirilmektedir.
Nöbet Polikliniği
Haftaiçi 17:00-08:00 ve haftasonları 24 saat acil durumlara hizmet vermektedir.
SEMT POLİKLİNİKLERİ
Güdül ve Cezaevi olmak üzere 2 adet Merkezimize bağlı lokasyonumuz bulunmaktadır.
Röntgen Kliniği
Merkezimizde periapikal ,panoromik röntgen filmleri çekilmekte olup  dijital ortamda saklanmaktadır.
Protez Kliniği
Merkezimizde  hizmet satın aldığımız özel diş protez laboratuvarlarının katkılarıyla, sabit ve hareketli protetik tedavilerin tümü başarıyla yapılmaktadır. Kurumumuzda sabit protezler genellikle l destekli dental porselen uygulamaları şeklinde olup, hareketli protezler hastanın dişsizlik seviyesine bağlı olarak tam (total) veya bölümlü (modern) protez şeklinde tamamlanabilmektedir.